ТОВ «ТД ИРБИС» визнано сумлінним платником податків у сфері торгівлі

Асоціація платників податків України визначила сумлінних платників податків за підсумками 2018 року.

Переможців рейтингу визначали за такими критеріями: співвідношення суми сплаченого податку з прибутком отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць, перелік здійснених соціальних програм та благодійних акцій, важливість діяльності для регіону та національної економіки, а також - сума сплачених податків.

Основною метою рейтингу є, в першу чергу, заохочення на державному рівні кращих досягнень юридичних осіб – платників податків, посилення їх ролі та авторитету у житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, затвердження серед людей духу підприємництва. Отримавши звання сумлінного платника податків, підприємство на власному прикладі чесного та прозорого ведення бізнесу, окрім популяризації, також отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань, а також публічно закріплює свій статус надійного бізнес партнера.

Вже три роки поспіль компанія ТОВ «ТД ИРБИС» була визнана лідером у своїй галузі за вагомий внесок в економіку та розвиток міжнародних зв’язків України, чесне та прозоре ведення бізнесу та сплату податків та стала переможцем регіонального тура рейтингу: «Сумлінні платники податків- 2018» в номінації «Сумлінний платник податків у сфері торгівлі».

У цьому році переможцями стали 32 підприємства Харківської області, які в загальній сумі сплатили 19 мільярдів гривень податків.