Харків
(050) 402-50-56

Приварка ПВХ і ПУ перегородок, гофробортів, напрямних

Приварка ПВХ і ПУ перегородок і гофробортів

Фахівці ТД ИРБИС готові запропонувати послуги з приварення перегородок і гофробортів на ПВХ і ПУ стрічки як з харчовим допуском так і без. Такі стрічки використовуються всюди, де є похиле транспортування продукції або ж транспортування сипучих матеріалів.

Дані роботи здійснюються на машині ТВЧ (струм високої частоти) без застосування клею та інших допоміжних засобів, які неприпустимі в харчовій промисловості. Процес за своєю природою аналогічний зварюванні металу. По суті відбувається зварювання пластмас, забезпечуючи дуже надійне кріплення приварювальних аксесуарів до стрічки.

Приварка аксесуарів здійснюється за індивідуальними ескізами замовника. А універсальність обладнання дозволяє приварювати що-небудь в будь-якому місці стрічки, витримати будь-який крок, довжину і ширину приварювальних частин, не залежно від габаритів стрічки.

Каталог аксесуарів для конвеєрних стрічок:

Аксесуари на ПВХ і ПУ стрічки

Приварка ПВХ і ПУ профілів на конвеєрні стрічки

Фахівці компанії ТОВ «ТД ИРБИС» готові запропонувати послугу з приварення основних типів направляючих профілів (6х4, 8х5, 10х6 і 13х8) на ПВХ і ПУ стрічки, як з харчовим допуском, так і без.


Наявне обладнання дозволяє нам наносити на конвеєрні стрічки профілі в поздовжньому і поперечному напрямках, відповідно до креслення (ескіза) клієнта.