Харків
(050) 402-50-56

Компанія Nachi

Компанія Nachi

Nachi-Fujikoshi Corp. була заснована в 1928 р. в місті Тояма, Японія, з певною метою – стати власним японським виробником ріжучих інструментів і машинобудівного обладнання на шляху промислової модернізації Японії.

В даний час до групи Nachi входять 47 компаній, 26 з них розташовані в Японії, 21 – за її межами. Основною продукцією корпорації Nachi є електронне обладнання, в тому числі роботи і роботизовані системи, високоточне машинне обладнання, ріжучі інструменти, підшипники, гідравлічне обладнання, автомобільні деталі, спеціальні покриття і сталь.

Головною оперативною базою Nachi-Fujikoshi на європейському ринку є Nachi Europe GmbH, яка знаходиться в Німеччині, займаючи ключове стратегічне розташування в Європі. Дистриб'ютором підшипників Nachi на території України є ТОВ «ТД ИРБИС».

З тих пір як компанія була утворена в 1967 році, Nachi Europe використовувала перевагу свого розташування для того, щоб розподілити всю продукцію Nachi в різні частини Європи, працюючи для досягнення проникнення бренду Nachi на європейський ринок.

Nachi є виробником широкого асортиментного ряду підшипників, починаючи від мініатюрних і до великогабаритних типів, що добре зарекомендували себе як в автомобілебудуванні, так і у виробництві обладнання. Виробнича програма підшипників Nachi включає шарикопідшипники з глибокими доріжками, сферичні кулькові, шарикопідшипники з кутовим контактом, прецизійні, циліндричні, роликові, конічні, сферичні роликопідшипники, упорні, самоустановлювальні підшипники і підшипники з кутом контакту 15 і 25 градусів.

Сертифікат Nachi

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором Nachi.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Nachi зі складу та під замовлення:

Підшипникова продукція