Харків
(050) 402-50-56

Компанія SKF

Компанія SKF

Група SKF – одна з лідируючих компаній з поставок товарів, рішень і сервісу в області підшипників кочення, ущільнень, мехатроніки, систем змащування. Група надає послуги з технічної підтримки, ремонтних робіт, моніторингу стану систем, а також проводить технічне навчання персоналу замовника.

Бізнес SKF розділений на три дивізіони: Індустріальний, Автомобільний і Сервісний. Кожен дивізіон фокусується на своєму специфічному сегменті. Більше 110 виробничих майданчиків SKF розташовані по всьому світу, в 70 країнах розташовані власні відділи продажів. SKF також представлена ​​в 140 країнах завдяки своїм 15 000 дистриб'юторів і дилерів. Завдяки всьому цьому SKF завжди знаходиться ближче до свого замовника, пропонуючи якісні продукти і послуги.

Компанія SKF була заснована в 1907 р. і з самого початку своєї діяльності приділяла особливу увагу якості, технічному розвитку і маркетингу. Результатом зусиль компанії в галузі досліджень і розробок стало зростаюче число інновацій, що призвело до нових стандартів і нових продуктів в підшипниковій промисловості. Група SKF отримала сертифікат ISO 14001, міжнародний стандарт з охорони і раціонального використання навколишнього середовища, а також OHSAS 18001, стандарт з охорони здоров'я і заходів безпеки. Окремі служби отримали сертифікат якості відповідно до ISO 9000 QS 9000.

Лист SKF

ТОВ «ТД ИРБИС» є стратегічним партнером SKF в сфері поставок комплектуючих для с/г техніки в Україні.

Сертифікат SKF

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором компанії SKF.

С 2006 р. ТОВ «ТД ИРБИС» є Сертифікованим партнером SKF з технічного обслуговування.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції SKF зі складу та під замовлення: