Харків
(057) 714-09-09

Стиковка транспортерних стрічок

Стиковка транспортерних стрічок

Компанія  ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує Вам послугу стикування транспортерних стрічок з покриттям полівінілхлорид (ПВХ) і поліуретан (ПУ) безпосередньо на підприємстві з виїздом фахівців для проведення робіт. Дана послуга дозволяє не демонтувати конвеєр для проведення заміни стрічки. Роботи проводяться за допомогою високотехнологічного преса AERO голландської компанії Flexco.

Можлива ширина стрічок, що стикуються, до 1500 мм


З'єднання стрічок за допомогою преса

З'єднання транспортерних стрічок з ПВХ і ПУ проводиться способом гарячої вулканізації за допомогою преса, без використання клейових сумішей, що дозволяє досягти міцності шва близько 90% від міцності самої стрічки. Весь цикл з'єднання стрічок проводиться на виробничих потужностях ТОВ «ТД ИРБИС».


З'єднання стрічок механічними замками

Кріпильні елементи пригвинчуються або приклепуються до кінців стрічки. Тип кріпильних елементів залежить від товщини стрічки. Такий спосіб дозволяє легко встановлювати і знімати стрічку з транспортера. Даним способом можливо з'єднання будь-яких типів стрічок. Максимальна ширина стрічки з механічними замками не обмежена. Термін виробництва стрічок зі складської номенклатури становить 2-3 дня.