{"id":1,"name":"\u0425\u0430\u0440\u044c\u043a\u043e\u0432","regions":"Kharkivs'ka Oblast', Luhans'ka Oblast', Poltavs'ka Oblast'","phone":"(050) 4-999-555","created_at":"2019-11-15 04:51:02","updated_at":"2024-04-12 11:44:17","address":"-","email":"","meta_title":"","is_default":1}
Харків
+38 (050) 4-999-555

Комплексні послуги віброконтроля

Комплекс заходів по збільшенню терміну безаварійної роботи обладнання

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує впровадження на підприємствах системи вібраційного контролю та діагностики, лазерної вивірки і динамічного балансування промислового обладнання, яке може проводитися за трьома напрямками:

Перший напрямок

Передбачає використання наших послуг для проведення робіт по віброконтролю, діагностиці та центрівці. Цей напрямок може виявитися кращим для невеликого підприємства, оскільки його реалізація не вимагає придбання засобів вимірювань і навчання фахівців.

Другий напрямок

Більшість середніх і великих підприємств, які уклали договори на проведення таких робіт, згодом набувають засоби віброконтролю, діагностики та лазерної вивірки для оснащення власних підрозділів.

Третій напрям

Комбінація перших двох: придбання обладнання, а для його впровадження і навчання власних фахівців – залучення співробітників фірми ТОВ «ТД ИРБИС».

ТОВ «ТД ИРБИС» здійснює періодичний вібраційний контроль та аналіз поточного технічного стану агрегатів, проводить необхідні за результатами контролю роботи з центрування і балансування.

Вібродіагностика

Функціональна вібродіагностика дозволяє визначити розташування і ступінь несправності в машині, виявити дефекти різних рівнів розвитку, виконати довгострокову оцінку ресурсу деталей і вузлів.

Фахівці виконують роботи по вібродіагностиці технологічного обладнання підприємств і продукції, яка випускається:

електродвигунів

редукторів

насосів

вентиляторів

повітродувок

компресорів

редлерів

норій

шнекових транспортерів

подшипниковых узлов

Аналіз спектрального складу вібрації без зупинки машини дозволяє ефективно ідентифікувати такі причини її виникнення:

 • дисбаланс,
 • розцентровка,
 • вигін вала,
 • ослаблення жорсткості конструкції,
 • дефекти підшипників кочення та ковзання,
 • дефекти мастила,
 • дефекти ремінніх та зубчастих передач,
 • дефект робочих коліс вентиляторів, турбін, насосів, компресорів, проточних частин,
 • електромагнітної системи електричних машин постійного та змінного струму.

За результатами контролю Замовнику надаються звіти про поточний технічний стан із зазначенням дефектів підшипників, механічних передач, електромагнітної системи, проточної частини – причин, що викликають відхилення від нормальної роботи агрегату, і рекомендацій щодо усунення цих дефектів. За даними зарубіжних джерел перехід від системи планово-попереджувальних ремонтів (ППР) одного і того ж парку обладнання до обслуговування по фактичному стану (ОФС) призводить до зниження витрат на ремонт до 30%. За допомогою впровадження ОФС можна домогтися збільшення ефективності виробництва до 10%. Усунення джерел підвищеної вібрації дозволить знизити питомі витрати енергії на 15%.


При переході на систему ОФС на підставі обробки інформації по експлуатації, технічного обслуговування і ремонту обладнання система ремонту оптимізується. Наявність постійної інформації про стан агрегатів, охоплених моніторингом, допоможе визначити "проблемні" вузли в обладнанні, планувати і виконувати технічне обслуговування і ремонт без зупинки виробництва, знизити ймовірність аварійного виходу обладнання з ладу в десятки разів і практично виключити відмови устаткування, скоротити закупівлю запасних частин.

Центрування

З проблемою центрування валів за даними статистики пов'язано близько 50% дефектів промислового обладнання: передчасний вихід підшипників з ладу в результаті підвищеного навантаження, передчасний знос муфт і ущільнень, руйнування фундаменту, погіршення якості продукції і, як наслідок, підвищені витрати часу і коштів на ремонт, зниження економічної ефективності виробництва.


Ми виконуємо роботи від вивірки шківів ремінних передач вентиляторів до визначення параметрів технологічної точності верстатів і вивірки валопроводу із застосуванням лазерних систем Easy-Laser®, розроблених з урахуванням вимог забезпечення надійності і точності вимірювань в сучасній промисловості.

 Сучасне центрувальне обладнання дозволяє:

виконати вивірку горизонтальних і вертикальних валів

виявити «м'яку лапу» і усунути її

врахувати тепловий допуск при проведенні центрування

визначити товщину підкладок

зробити паспорт центрування в автоматичному режимі

контролювати прямолінійність і площинність

відцентрувати валопровід

  Балансування

  Небаланс деталей пов'язаний з розбіжністю вісі обертання ротора з головною центральною віссю інерції. Така розбіжність викликає додаткові динамічні навантаження на підшипникові вузли і призводить до їх прискореного зносу і зменшенню терміну служби. Балансування дозволяє зменшити вібрацію і додаткові навантаження від відцентрових сил, які компенсуються, і моментів та збільшує термін служби машини.


  Фірма виконує роботи по двоплощинному динамічному балансуванню роторів обладнання, робочих коліс турбокомпресорів, повітродувок, вентиляторів, димососів, сепараторів і дробарок у власних опорах. За результатами робіт надається паспорт динамічного балансування.


  Контроль вібрації і усунення дисбалансу проводиться з використанням сучасного обладнання і програмного забезпечення на об'єкті замовника.