Харків
(050) 402-50-56

Компанія Tramec

Компанія Tramec

Створена в 1986 році компанія Tramec з перших днів почала виробництво конічно-циліндричних редукторів, циліндричних редукторів з паралельними валами, циліндричних редукторів з установкою на вал і конічних (кутових) редукторів. У наступні ріки модельний ряд продукції, що випускається був істотно розширений і включав в себе нові і вдосконалені лінії по виробництву редукторів (планетарні і черв'ячні).

Компанія Tramec прагне займати лідируючу позицію на ринку, який продовжує диктувати свої умови щодо якості, економіки і конкурентоспроможності. Ця мета досягається за допомогою об'єднання всіх відділів компанії (департамент Виробництва, Технічний департамент і Комерційний департамент) і висококваліфікованої міжнародної дистриб'юторської мережі.

Пакет акцій в інших фірмах-виробниках (Varmec і Tls), торгові компанії і компанії сфери обслуговування, так само як комерційні об'єднання, створюють ідеальний розподіл обов'язків, які дозволяють високу спеціалізацію і відмінну швидкість в управлінні запитами.

Сертифікат Tramec

ТОВ «ТД ИРБИС» є дистриб'ютором Tramec.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Tramec зі складу та під замовлення:

Мотор-редуктори і електродвигуни