Харків
(050) 402-50-56

Компанія KINEX

Компанія KINEX

KINEX BEARINGS, a.s. 15 січня 2020 року успішно увійшли до складу CK Birla Group, об'єднавшись з National Engineering Industries Ltd (NEI) – провідним індійським виробником підшипників і експортером через свою дочірню швейцарську компанію NBC Global AG.

KINEX BEARINGS, a.s. є одним з важливих глобальних постачальників стандартних і спеціальних підшипників кочення, призначених для різних верств промисловості.

Історія KINEX BEARINGS, a.s. починається з утворення заводу під назвою KINEX a.s. Bytca в 1906 році. До 1950 на території Словаччини з'явилося ще два заводи KINEX a.s. (KINEX-KLF a.s. і KINEX a.s.-Skalica). З 1965 року всі три підприємства входять у великий холдинг «Group ZVL». З 1990 року, після поділу Чехословаччини, холдинг «Group ZVL» розвалився, і в перебігу наступних 10 років три заводи KINEX a.s. зазнають деяких змін, які призводять до утворення нового холдингу під назвою «HTC HOLDING a.s.» (2001 р.).

В даний час підшипники KINEX виготовляються на двох заводах, розташованих на території Словаччини. У номенклатуру виробництва входить більше 8000 типів підшипників з діаметром до 480 мм і більше 40 000 їх модифікацій. Продукція KINEX випускається відповідно до міжнародних стандартів ISO. Всі виробничі потужності були сертифіковані компанією RWTUV і мають сертифікат відповідності ISO 9001 та ISO/TS 16949. Весь цикл виготовлення підшипників перебуває під контролем новітніх систем управління.

Сертифікат KINEX

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором KINEX BEARINGS, a.s.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції KINEX зі складу та під замовлення:

Підшипникова продукція