{"id":1,"name":"\u0425\u0430\u0440\u044c\u043a\u043e\u0432","regions":"Kharkivs'ka Oblast', Luhans'ka Oblast', Poltavs'ka Oblast'","phone":"(050) 4-999-555","created_at":"2019-11-15 04:51:02","updated_at":"2024-04-12 11:44:17","address":"-","email":"","meta_title":"","is_default":1}
Харків
+38 (050) 4-999-555

Послуги

Сервісний центр компанії ТОВ “ТД ИРБИС”

В даний час в промисловості склалося таке становище, коли, з одного боку, обладнання більшості підприємств виробило ресурс і підлягає заміні, проте, через відсутність коштів на закупівлю нового обладнання підприємства намагаються вирішити цю проблему шляхом модернізації, в тому числі і шляхом заміни вітчизняних підшипників на більш сучасні. Така модернізація може збільшити продуктивність і термін служби обладнання на 30% і вище.

З іншого боку, існуюча в промисловості система технічного обслуговування і ремонту обладнання за регламентом вже застаріла. Вона володіє, по-перше, надмірністю, коли до 50% робіт при обслуговуваннях за регламентом виконуються без фактичної на те необхідності. По-друге, надлишковими обслуговуванням викликані до 70% відмов обладнання.

Зазначена проблема вирішується переходом на обслуговування обладнання по фактичному (технічному) стану. У цій системі обсяг робіт при обслуговуваннях визначається станом конкретного обладнання на момент проведення робіт. Для переходу на обслуговування по фактичному стану необхідно організувати періодичний контроль і діагностику обладнання. Фахівці ТОВ "ТД ИРБИС" виконують контроль і діагностику за допомогою переносних автоматизованих приладів контролю, в якості контрольованих параметрів використовуються параметри вібросигналів працюючого обладнання.

За результатами віброконтролю вдається виявити виникаючі дефекти вузлів, локалізувати місце відмови, а при отриманні трьох і більше вимірів з інтервалом один-два місяці з'являється можливість прогнозу стану обладнання на інтервалі до декількох місяців. Наявність такої інформації у фахівців підприємств дозволяє організувати обслуговування і ремонт устаткування за технічним станом та виконати спільно з нашими фахівцями обгрунтовану модернізацію.

Результатом проведення на підприємстві всього комплексу пропонованих ТОВ "ТД ИРБИС" послуг буде істотне збільшення ресурсу, скорочення витрат на обслуговування і ремонти, зменшення простоїв і підвищення продуктивності. Сподіваємося, що наші пропозиції зацікавлять фахівців підприємств, і вони знайдуть можливість зв'язатися з фахівцями нашої компанії для обговорення питань співпраці.