{"id":1,"name":"\u0425\u0430\u0440\u044c\u043a\u043e\u0432","regions":"Kharkivs'ka Oblast', Luhans'ka Oblast', Poltavs'ka Oblast'","phone":"(050) 4-999-555","created_at":"2019-11-15 04:51:02","updated_at":"2024-04-12 11:44:17","address":"-","email":"","meta_title":"","is_default":1}
Харків
+38 (050) 4-999-555

Про компанію

Компанія ТОВ «ТД ИРБИС» вже 33 роки є одним із провідних постачальників якісних компонентів, які забезпечують функціонування державного та приватного секторів економіки України – видобувної та обробної промисловості, електроенергетики, металургії, машинобудування, металообробки,  сільського господарства, харчової промисловості, транспорту та інших. На сьогоднішній день створено близько 500 робочих місць, впроваджено систему охорони праці, працює розвинена система філіалів і місць зберігання товарів загальною площею більше 19 000 кв. м.

Ми постачаємо продукцію більш ніж 300 брендів з усього світу, а саме  підшипники, лінійні напрямні, ланцюги всіх типів, привідні паси, конвеєрні стрічки, мотор-редуктори, фільтри, комплектуючі для промислових трансмісій, системи змащування та мастильні матеріали, ущільнення, а також надаємо послуги з технічного сервісу.

Станом на 2024 рік  в компанії успішно функціонує  система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, що підтверджено сертифікатом світового лідера в області сертифікації Bureau Veritas Certification Holding SAS – UK Branch.

На підприємстві діє затверджена політика в області якості, згідно якої високий рівень очікуваної якості продукту та послуги визначає тільки клієнт. Наше завдання – своєчасно почути та задовольнити потребу клієнта у товарі та послузі високої якості.

Постійний аналіз внутрішнього та зовнішнього маркетингового середовища доводить, що ТОВ «ТД ИРБИС» використовує найбільш зручні для партнерів методи роботи на ринку, відносини з клієнтами завжди максимально лояльні, всі пропоновані нами компоненти мають успішний досвід експлуатації. При цьому асортимент продукції підібраний таким чином, щоб дозволити нашим партнерам здійснювати найбільш ефективну роботу.

Презентація IRBIS

Впроваджуємо нові технології та реалізуємо модернізаційні проекти. Для вирішення непростих завдань – наші інженери виїжджають на підприємства клієнтів з метою проведення науково-технічної ради та уточнення всіх деталей. На підставі отриманих даних, спільно з офіційними постачальниками проводимо розрахунки та пропонуємо готові проекти.

Головний офіс компанії знаходиться у м. Харкові, де також зосереджено основний склад компанії площею близько 10 000 кв. м. Для задоволення потреб клієнтів створено систему філіалів та складів у багатьох містах України: у м. Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Кременчузі, Сумах, Тернополі, Рівному, Вінниці, Миколаєві та Умані. Функціонує магазин роздрібної торгівлі з широким асортиментом продукції у м. Харкові.

ТОВ «ТД ИРБИС» налічує близько 3 тис. партнерів в Україні, Швеції, Австрії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Англії, Чехії, ОАЕ, Словаччині, США, Японії, Індії, Китаї та ін.

На сьогодні ми являємося:

- по підшипниковій продукції авторизованим дистриб'ютором наступних брендів: SKF (Швеція), SCHAEFFLER GROUP (INA, FAG) (Німеччина), NSK (Японія), TIMKEN (США), KOYO (Японія), NKE (Австрія), ZKL Group (Чехія), АТ «СКФ Україна», KG International FZCO (ОАЕ), KINEX BEARINGS (Словаччина), партнером компаній NACHI (Японія), FERSA (Іспанія), ASKUBAL (Німеччина), дилером АТ «ХАРП»;

- по привідним і варіаторним пасам офіційним дистриб'ютором компаній Contitech (Німеччина), Gates (США), Stomil Sanok (Польща);

- по редукторам офіційним дистриб'ютором Varvel (Італія), Tramec (Італія);

- по ланцюгам і транспортерним стрічкам Fredriksons Verkstads AB (Швеція);

- по фільтрам і фільтруючим елементам – дистриб'ютором Fleetguard (США), Hengst (Німеччина), Donaldson (США), HIFI (Швейцарія), SF Filter (Швейцарія), Virgis (Італія), WIX (США), Mann-Hummel (Німеччина);

- по системам змащення і мастильному обладнанню – дистриб'ютором компаній SKF LBU / Lincoln (Німеччина), Meclube (Італія);

- по ущільненням – авторизованим дистриб'ютором компаній Freudenberg Sealing Technologies (раніше Simrit), Dichtomatik (Німеччина), SKF (Швеція), GMN (Німеччина);

- по віброізоляції – дилером Schwab Vibration Control / Trelleborg (Швеція) в Україні.

По іншим продуктам – офіційним дистриб'ютором багатьох вітчизняних і зарубіжних виробників ущільнень (включаючи торцеві ущільнення), мастил і олив, мотор-редукторів, рідинних і повітряних фільтрів, транспортних стрічок, електродвигунів і електронасосів і багатьох інших технічних комплектуючих:

інструменти монтажу і демонтажу, індукційні нагрівачі SKF, Timken;

обгонні муфти GMN, INA, KOYO, CTS, STIEBER, RINGSPANN;

мастила і оливи компанії SKF, ROWE (Німеччина), OKS (Німеччина);

редуктора виробництва Varvel (Італія), Tramec (Італія), Sumitomo (Hansen) (Японія, Німеччина), PROMOTOR (Польща), ZET (Туреччина), ZTS Sabinov (Словаччина);

лінійні направляючі, кулько-гвинтові пари NSK, INA, SKF, THK;

системи змащення і мастильне обладнання Lincoln (Німеччина), VOGEL (Німеччина) SKF (Швеція);

ланцюги RENOLD, SKF, CT, HELVIC;

транспортерні стрічки 4B Braime Elevator Components (Англія), KALE Conveyor (Туреччина), модульні пластикові стрічки MOVEX.

Високоякісні рукава високого тиску з німецьких комплектуючих для гідравлічних систем техніки імпортного та вітчизняного виробництва Ду від 6 до 50 мм. Можлива комплектація прямими і кутовими фітингами за європейськими, японськими, британськими і американськими стандартами.

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Крім реалізації підшипникової продукції і комплектуючих до промислового устаткування, фахівці ТОВ «ТД ИРБИС» надають практичну допомогу спеціалістам підприємств в модернізації підшипникових вузлів устаткування і виконують такі види послуг:

Вібраційний контроль та діагностика обладнання.

Динамічне балансування обладнання у власних опорах.

Контроль співвісності валів і центрування устаткування.

Контроль параметрів технологічної точності верстатного обладнання (лазерне центрування).

Розробка і модернізація підшипникових вузлів устаткування.

Сьогодні в ТОВ «ТД ИРБИС» успішно функціонує ділянка по виготовленню рукавів високого тиску для комплектації промислового виробництва, сільського господарства, машинобудування, ділянка по виготовленню транспортерних стрічок і пасів з напівфабрикатів європейського виробництва, а також проводиться складання редукторів для промислового виробництва.

Наша компанія є беззбитковою, що підтверджує постійний процес інвестування в навчання персоналу, проведення тренінгових програм, оновлення технічної бази, технологічного обладнання, ведення бізнесу на платформі CRM з єдиною комп'ютерною мережею і логістичною системою.

СВОЄЧАСНІ І БЕЗПЕРЕБІЙНІ ПОСТАВКИ

Для забезпечення своєчасних і безперебійних поставок наша компанія користується послугою Митного ліцензійного складу нашого партнера в Польщі, компанії Tech Solutions.

Завдяки використанню МЛС в Євросоюзі ми маємо можливість накопичувати товар до комплектності та везти товар в Україну цілою 20-тонною машиною, економлячи при цьому на логістичних витратах. При цьому постачання на МЛС і зберігання не супроводжується оплатою податків, тобто за бажанням замовника товар може знаходиться як в звичайному режимі, так і в митному (без ПДВ), а також може пересилатися на будь-який інший МЛС без сплати ввізного мита та ПДВ за вказівкою власника товару.

Складування широкої номенклатури товару в безпосередній близькості з українським кордоном уможливлює скоротити період поставки навіть в тих випадках, коли термін виробництва окремих постачальників становить понад 3 місяців, а також гарантує безперебійне постачання основної номенклатури для підтримки необхідних обсягів продукції на наших складах по всій території України.

ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Стабільність

Стабільність

Спеціалізовані поставки

Спеціалізовані поставки

Гарантовано якісний товар від виробника

Гарантовано якісний товар від виробника

Постійне оновлення асортименту

Постійне оновлення асортименту

Наявність продукції на складах філій

Наявність продукції на складах філій

Можливість доставки продукції по Україні

Можливість доставки продукції по Україні

Технічні консультації

Технічні консультації

Гарантований сервіс

Гарантований сервіс

Повне забезпечення матеріально-технічними ресурсами з одних рук

Повне забезпечення матеріально-технічними ресурсами з одних рук

МИ РАДІ БАЧИТИ ВАС В ЧИСЛІ НАШИХ КЛІЄНТІВ!