Харків
(050) 402-50-56

Компанія Koyo

Компанія Koyo

З 2006 року підшипники під маркою Koyo випускаються JTEKT Corp., утвореної в результаті злиття Koyo Seiko Co. Ltd. і виробника верстатів і устаткування Toyoda Machine Works. Назва компанії JTEKT Corp. утворено від першої літери слів «Japan» (Японія) і давньогрецького слова «tekton», що позначає володіння чудовими технічними навичками.

Штаб-квартира компанії розташована в м. Осака. JTEKT Corp. має 130 дочірніх компаній і 22 філії. Перші підшипники зроблені в м. Осака в 1921 році. Сьогодні Koyo є одним з провідних світових виробників кулькових і роликових підшипників кочення, манжетних ущільнень, автомобільних механізмів рульового управління і складного обладнання.

За обсягами виробництва компанія займає п'яте місце в світі серед підшипникових гігантів. На 33 заводах, розташованих в Азії, Америці і Європі, Koyo виготовляє більше 100 000 різновидів кулькових і роликових підшипників кочення. Сьогодні Koyo виробляє широку гаму гібридних керамічних і спеціальних підшипників для різних екстремальних умов застосування, таких як вакуум або дуже високі температури, щоб відповідати все більш і більш серйозним вимогам сучасних галузей промисловості.

В ході інтеграції в JTEKT продуктова лінійка голчастих підшипників Koyo Torrington Needle Roller Bearing перейшла в підрозділ Koyo, і як наслідок, зазнала деяких змін - змінився вигляд упаковки, а також маркування продуктів. Замість напису на пакувальних коробках «Koyo Torrington Needle Roller Bearings» з'явиться напис "Koyo Bearings".

Koyo

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором Koyo.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Koyo зі складу та під замовлення: