Харків
(050) 402-50-56

Технічні тренінги і семінари

Навчальні технічні тренінги та семінари від ТОВ «ТД ИРБИС»

Надійність роботи сільськогосподарської техніки – сучасна проблема аграрної галузі, пов'язана з широкою пропозицією низькоякісних запасних частин на ринку України. Розібратися з цими та багатьма іншими питаннями Вам допоможуть наші семінари та тренінги.

Ми розробляємо індивідуальні програми навчання для кожного клієнта, з метою максимального розкриття поставлених проблем щодо підвищення надійності роботи аграрної техніки, за рахунок застосування високоякісних комплектуючих.

Технічні тренінги та семінари від ТОВ «ТД ИРБИС» – це інноваційний підхід до навчання, який допоможе технічному персоналу бути більш обізнаними в питаннях якості і взаємозамінності запасних частин сільськогосподарської техніки.

Ви здобуваєте

Знання, отримані на наших навчальних заходах, дозволять технічним фахівцям та інженерам приймати ефективні рішення по заміні запасних частин, а також стати експертами в області експлуатації сільськогосподарської техніки.

Фахівці клієнта проходять навчання на території своєї компанії, без відриву від робочого місця, за зручним і заздалегідь узгодженим графіком.

Рекомендації

Компанія ТОВ «ТД ИРБИС» отримала подяки за проведення успішних тренінгів та семінарів від своїх клієнтів.