Повітряний фільтр P955630 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00065037 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, панель |
| Довжина | 434 мм (17,09 дюйми) |
| Ширина | 64 мм (2,52 дюйми) |
| Вид конструкції | Панель |
| Висота | 48 мм (1,89 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P955630 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
