Повітряний фільтр P784971 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, панельний |
| Довжина | 452,9 мм (17,83 дюйми) |
| Ширина | 45 мм (1,77 дюйми) |
| Вид конструкції | Панель |
| Висота | 178 мм (7,01 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P784971 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
