Повітряний фільтр P778462 - Donaldson

| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, первинний, круглий |
| Зовнішній діаметр | 164,1 мм (6,46 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 86,9 мм (3,42 дюйми) |
| Довжина | 339,5 мм (13,37 дюйми) |
| Вид конструкції | Круглий |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Повна довжина | 352,2 мм (13,87 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P778462 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
