Повітряний фільтр P771576 - Donaldson

Код товару: Виробник:
А00000193 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, первинний, круглий |
| Зовнішній діаметр | 198,3 мм (7,81 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 103,7 мм (4,08 дюйми) |
| Довжина | 242,5 мм (9,55 дюйми) |
| Вид конструкції | Круглий |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Повна довжина | 255,2 мм (10,05 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P771576 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
