Гідравлічний фільтр P764259 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00000127 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Гідравлічний фільтр, нагвинчуваний |
| Зовнішній діаметр | 129 мм (5,08 дюйми) |
| Довжина | 180 мм (7,09 дюйми) |
| ЗД прокладки | 107 мм (4,21 дюйми) |
| ВД прокладки | 97 мм (3,82 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Металеве сито |
| Тип товару | Гідравлічний фільтр |
| Ефективність β = 2 | 150 (мкм) |
| Різьблення | M45 x 2 |
| Найменування | P764259 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
