Повітряний фільтр P614544 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00007248 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, вентиляційна панель |
| Довжина | 229,4 мм (9,03 дюйми) |
| Ширина | 182,3 мм (7,18 дюйми) |
| Вид конструкції | Панель |
| Висота | 41,5 мм (1,63 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P614544 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
