Повітряний фільтр P608666 - Donaldson

| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, первинний, овальний, Powercore |
| Довжина | 331,7 мм (13,06 дюйми) |
| Ширина | 203 мм (7,99 дюйми) |
| Вид конструкції | З закругленими кутами |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Висота | 186,6 мм (7,35 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P608666 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
