Паливний фільтр P555776 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00053111 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Стандарт | SAE J905 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Паливний фільтр, нагвинчуваний |
| Зовнішній діаметр | 118 мм (4,65 дюйми) |
| Довжина | 224 мм (8,82 дюйми) |
| ЗД прокладки | 119 мм (4,69 дюйми) |
| ВД прокладки | 102 мм (4,02 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Комбінований |
| Тип товару | Паливний фільтр |
| Різьблення | M90 x 2 |
| Найменування | P555776 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
