Гідравлічний фільтр P552483 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Гідравлічний фільтр, нагвинчуваний |
| Зовнішній діаметр | 96 мм (3,78 дюйми) |
| Довжина | 198,81 мм (7,83 дюйми) |
| ЗД прокладки | 71,98 мм (2,83 дюйми) |
| ВД прокладки | 62,54 мм (2,46 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Тип товару | Гідравлічний фільтр |
| Ефективність β = 2 | 27 (мкм) |
| Різьблення | 1 1/8-16 UN |
| Найменування | P552483 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
