Гідравлічний фільтр P551779 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Гідравлічний фільтр, нагвинчуваний |
| Зовнішній діаметр | 94,74 мм (3,73 дюйми) |
| Довжина | 178,31 мм (7,02 дюйми) |
| ЗД прокладки | 87,38 мм (3,44 дюйми) |
| ВД прокладки | 78,74 мм (3,10 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип товару | Гідравлічний фільтр |
| Різьблення | 1 1/8-16 UN |
| Найменування | P551779 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
