Паливний фільтр P551056 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00004843 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Стандарт | SAE J1985 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Паливний фільтр, водний сепаратор, нагвинчуваний, Twist & Drain |
| Зовнішній діаметр | 107,3 мм (4,22 дюйми) |
| Довжина | 147,1 мм (5,79 дюйми) |
| ЗД прокладки | 88,4 мм (3,48 дюйми) |
| ВД прокладки | 80,4 мм (3,17 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Целюлоза, мелтблаун |
| Тип товару | Паливний фільтр |
| Різьблення | 1-14 UN |
| Найменування | P551056 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
