Паливний фільтр P550778 - Donaldson

| Стандарт | ISO TR13353 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Паливний фільтр, водний сепаратор, нагвинчуваний |
| Зовнішній діаметр | 108 мм (4,25 дюйми) |
| Довжина | 229 мм (9,02 дюйми) |
| ЗД прокладки | 103 мм (4,06 дюйми) |
| ВД прокладки | 93 мм (3,66 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Тип товару | Паливний фільтр |
| Різьблення | 1-14 |
| Найменування | P550778 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
