Паливний фільтр P550529 - Donaldson

| Стандарт | SAE J1985 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Паливний фільтр, нагвинчуваний |
| Зовнішній діаметр | 107,5 мм (4,23 дюйми) |
| Довжина | 262 мм (10,31 дюйми) |
| ЗД прокладки | 99 мм (3,90 дюйми) |
| ВД прокладки | 90,3 мм (3,56 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Тип товару | Паливний фільтр |
| Різьблення | M32 x 1,5 |
| Найменування | P550529 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
