Паливний фільтр P502479 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Паливний фільтр, картріджний |
| Зовнішній діаметр | 123 мм (4,84 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 52,3 мм (2,06 дюйми) |
| Довжина | 263 мм (10,35 дюйми) |
| Вид конструкції | Картридж |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Тип товару | Паливний фільтр |
| Найменування | P502479 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
