Повітряний фільтр P500187 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Н00031471 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, запобіжний |
| Зовнішній діаметр | 123 мм (4,84 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 85 мм (3,35 дюйми) |
| Довжина | 354 мм (13,94 дюйми) |
| Вид конструкції | Круглий |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P500187 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
