Повітряний фільтр P134353 - Donaldson

| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, первинний, круглий |
| Зовнішній діаметр | 275,7 мм (10,85 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 165,1 мм (6,50 дюйми) |
| Довжина | 381,1 мм (15,00 дюйми) |
| Вид конструкції | Круглий |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Повна довжина | 393,8 мм (15,50 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P134353 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
