Харків
(057) 714-09-09

Сумлінний платник податків у сфері торгівлі у 2019р

ТОВ «ТД ИРБИС»  визнана сумлінним платником податків у сфері торгівлі у 2019 році

В грудні 2020 року Асоціацією платників податків України (АППУ) проведено нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2019».

Переможців рейтингу визначали за такими критеріями: співвідношення суми сплаченого податку з прибутком отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків, податкова дисципліна, рівень середньої заробітної плати на підприємстві, кількість робочих місць, перелік здійснених соціальних програм та благодійних акцій, важливість діяльності для регіону та національної економіки, а також - сума сплачених податків.

Вже четвертий рік поспіль компанія ТОВ «ТД ИРБИС»  визнана лідером у своїй галузі за вагомий внесок в економіку та розвиток міжнародних зв’язків України, чесне та прозоре ведення бізнесу та сплату податків та стала переможцем регіонального тура рейтингу: «Сумлінні платники податків- 2019» в номінації «Сумлінний платник податків у сфері торгівлі».

Ми, в ТОВ «ТД ИРБИС», сприймаємо цю високу нагороду як визнання з боку держави тієї плідної праці всіх працівників нашої компанії, вважаємо чесне і прозоре виконання податкових зобов’язань належним стандартом ведення справ відповідальним бізнесом.

Диплом победителя