Харків
(050) 402-50-56

Прорив у сільгоспмашинобудуванні

Прорив у сільгоспмашинобудуванні


peer-bearingНе звертаючи увагу на те, що в Україні йде повномасштабна війна, ТОВ «ТД ИРБИС» та відомий виробник ELVORTI завдяки спільним зусиллям, змогли врахувати всі помилки, котрі були допущені конкурентами та зробити вузол ремонтоподібним навіть у польових умовах, що є дуже важливим для нашого часу! Саме це стало головною перевагою та відмінністтю від конкурентів.


Конструкція розроблялась разом з головним конструктором ELVORTI і дослідно-промислової партії Agri-HUB PEER PER.BB204RRP60-FC виробництва PEER/SKF! Ми працюємо разом вже не перший раз. Спільним проектом є освоєний компанією PEER підшипник 5303 2RSTFP.


Коли компанія ELVORTI використовувала вузол конкурентів, то вона постійно зтикалася з великим недоліком, таким як неремонтопридатність. Суцільність вузлу не давала можливості провести ремонтні роботи. При виходу зі строю хоча б одного елементу, потрібно було змінювати весь вузол, замінити вал чи підшипник було неможливо.


Головною задачею нашої компанії було за допомогою PEER запропонувати Ельворті вузол з усуненням цих недоліків. Щоб при зламанні навіть у польових умовах, можна було б замінити підшипник, але при цьому не проводити роботи з демонтажу корпусу з диску.


Завдяки цьому скорочуються економічні витрати:
• Прямі на сам вузол.
• Непрямі, дозволяють обробити ту саму  площу меншою кількісттю с/г машин.


Окрема подяка Олександру Жабину, співробітнику компанії SKF, за наполегливість.