Повітряний фільтр P953211 - Donaldson

| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, первинний, радіальне ущільнення |
| Зовнішній діаметр | 304 мм (11,97 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 169 мм (6,65 дюйми) |
| Довжина | 411 мм (16,18 дюйми) |
| Вид конструкції | Радіальне ущільнення |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Повна довжина | 456 мм (17,95 дюйми) |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P953211 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
