Повітряний фільтр P776694 - Donaldson

| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, запобіжний |
| Зовнішній діаметр | 91,95 мм (3,62 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 71,12 мм (2,80 дюйми) |
| Довжина | 341,88 мм (13,46 дюйми) |
| Вид конструкції | Круглий |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P776694 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
