Масляний фільтр P553548 - Donaldson
| Стандарт | ISO 16889 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Масляний фільтр, нагвинчуваний, поєднаний |
| Зовнішній діаметр | 118 мм (4,65 дюйми) |
| Довжина | 227 мм (8,94 дюйми) |
| ЗД прокладки | 119 мм (4,69 дюйми) |
| ВД прокладки | 102 мм (4,02 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Синтетичний |
| Тип товару | Масляний фільтр |
| Різьблення | 2 1/4-12 UN |
| Найменування | P553548 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.


