Харків
(057) 714-09-09

Компанія Wefapress

Компанія Wefapress

Компанія Wefapress (Німеччина) – провідний виробник виробів з високомолекулярного поліетилену. У виробництві продукції, яке було розпочато в 1895 році, використовуються новітні технології та інструменти для забезпечення найкращих інженерних рішень в найкоротші терміни. Висока якість поверхні виробів досягається унікальними технологіями полірування.

Матеріали і продукти, що вироблені і поставляються компанією Wefapress, мають підвищену зносостійкість, високу ударну в'язкість, а також відмінну хімічну та корозійну стійкість.

Wefapress пропонує: конвеєрні напрямні профілі, натягувачі для ланцюгів, пластикові смуги для транспортерів, пластикові шнеки.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Wefapress зі складу та під замовлення:

Пластикові профілі Wefapress застосовуються для:

  • ланцюгів;
  • клинових пасів;
  • круглих пасів.

Конвеєрні напрямні профілі Wefapress

Виробляються з гальванізованої та нержавіючої сталі методом холодного профілювання. Профілі кріпляться зварюванням, але є модифікації профілів, що передбачають болтове з'єднання. (CH 3147 і CV 3153).

Натягувачі для ланцюгів Wefapress

Застосування натягувачів збільшує термін служби ланцюгів, згладжуючи динамічні навантаження. Натягувачі дозволяють зменшити навантаження на ланцюг, знизити його знос і зменшити виробничий шум. Компактний розмір пристрою спрощує його установку.

Пластикові смуги для транспортерів Wefapress

Служать для для зменшення коефіцієнта тертя пластикових модульних стрічок для зниження навантаження на електродвигун і збільшення терміну служби самої стрічки.

Перевага використання даних стрічок полягає в простоті монтажу і демонтажу для заміни в разі зносу.

Пластикові шнеки Wefapress

Виготовляються з високомолекулярного поліетилену білого, чорного або ж будь-якого іншого кольору за кресленнями замовника. Високоточне обладнання дозволяє виробляти шнеки довжиною до 10 м.

Високі стандарти виробництва, новітні CAD/CAM-системи дозволяють оперативно спроектувати і виготовити шнеки за індивідуальним замовленням.