Харків
(050) 402-50-56

Компанія Varvel

Компанія Varvel

Varvel – італійська компанія, діяльність якої спрямована на виготовлення загальнопромислових редукторів і механічних варіаторів. Продукція Varvel затребувана в таких галузях, як машинобудівна, текстильна, харчова, хімічна, фармацевтична, деревообробна, а також в пластмасовій та гумовій промисловостях і багатьох інших. Найбільший відсоток потреби приводів доводиться на легку і середню по потужності промисловість. Виробничі потужності заводу однаково розділені між внутрішнім ринком і експортом.

Починаючи від самого народження в 1955 р. і по сьогоднішній день, в кожне рішення і в свій продукт компанія Varvel впроваджує поняття "нововведення": співпрацює з Університетський відділами; постійно збільшує кількість роботів у виробництві; впроваджує в управління компанії формалізовані процеси; комп'ютеризує потоки логістики від прийому складових частин до відвантаження готового.

Продукція Varvel пройшла сертифікацію в Міжнародній Організації по Стандартизації і отримала сертифікат якості UNI EN ISO 9001. Відмінною особливістю Varvel завжди була її гнучкістю і швидкістю в постачанні, що дозволяє глобальну конкурентоспроможність з навіть найбільшими компаніями з виробництва редукторів.

Сертифікат Varvel

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором Varvel.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Varvel зі складу та під замовлення:

Мотор-редуктори і електродвигуни