Харків
(050) 402-50-56

Компанія Fleetguard

Компанія Fleetguard

З моменту заснування фірми в 1958 році в американському штаті Індіана (два штатних співробітника виробляли фільтри для двигунів Cummins – єдиного на той момент клієнта фірми), компанія Fleetguard перетворилася в одного з світових лідерів по проектуванню і виробництву систем повітрозабору для важкої техніки, систем фільтрації і обробки вихлопів.

В даний час число співробітників Fleetguard перевищує 6000, компанія має розгалужену клієнтську базу. Сьогоднішній Fleetguard – це 23 виробничих об'єкта в 9 країнах, 15 дистриб'юторських центрів, 3 спільних підприємства і понад 23 тисячі дистриб'юторів, розташованих на всіх континентах планети. Серед постійних клієнтів фірми – такі гранди європейської та світової індустрії, як Mercedes-Benz, Volvo, DAF, Ford, Hitachi і багато інших.

Fleetguard – це не тільки власний бренд, що давно вже не потребує рекомендацій, а й продукція і послуги таких відомих світових торгових марок, як Nelson, Kuss Filtration, Separation Technologies, Emission Solution, Universal Silencer. Структурно Fleetguard є одним із стратегічних бізнес-напрямків компанії Cummins Diesel – визнаного «глобального» лідера в сфері виробництва дизельних двигунів.

У свою чергу, Fleetguard, Inc. об'єднує три філії, що ефективно доповнюють одна одну в області фільтраційних систем:

  • Kuss Corporation – один з провідних виробників автомобільних внутрібакових паливних фільтрів;
  • Universal Silencer – виробник великих фільтраційних систем для промислового застосування;
  • Separation Technologies спеціалізується в галузі промислової гідравлічної фільтрації.
Сертифікат Fleetguard

ТОВ «ТД ИРБИС» є дистриб'ютором компанії Fleetguard.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Fleetguard зі складу та під замовлення:

Фільтри і фільтроелементи