Харків
(050) 402-50-56

Компанія Interroll

Компанія Interroll

Interroll Group є одним з провідних світових постачальників рішень для обробки матеріалів. Компанія була заснована в 1959 році Дітером Шпехтом і Гансом фон Штейном в Вермельскірхені, Німеччина. У 1997 році компанія стала публічною і була зареєстрована на Швейцарській фондовій біржі.

Interroll є виробником продуктів для систем обробки одиничних вантажів, внутрішньої логістики та автоматизації. Вони використовуються в основному в сфері харчової промисловості, логістики аеропорту, поштових послуг, дистрибуції та в різних сегментах промисловості. Продукція включає в себе барабанні двигуни для стрічкових конвеєрів, ролики для конвеєрних систем; модулі зберігання потоку для компактних систем складування піддонів/контейнерів в розподільних центрах; поперечні сортувальники, стрічкові криві та інші конвеєрні модулі для систем подачі матеріалу. Interroll обслуговує понад 28 000 клієнтів, в основному регіональних виробників і інженерів, а також системних інтеграторів, транснаціональних компаній і користувачів.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Interroll зі складу та під замовлення:

Конвеєрні ролики Interroll мають ряд конструктивних особливостей і можуть виготовлятися за вимогами клієнта.

Ролик може бути діаметром від 16 мм до 190 мм і довжиною від 70 мм до 3500 мм. Корпус ролика виконується з високоякісного матеріалу (полівінілхлориду, нержавіючої або оцинкованої сталі, алюмінію). Гравітаційні ролики приводяться в рух інерційними силами або вручну. Можуть бути виконані зі сталі, нержавіючої сталі, пластика або алюмінію. Безліч варіантів виконання дозволяють підібрати під певне навантаження і умови роботи.

Ролики використовуються для побудови роликових конвеєрів – рольгангів, пристроїв для транспортування масових, штучних і тарних вантажів.

Ролики Interroll можуть бути:

  • привідними;
  • поворотними;
  • з різною фрикційною поверхнею;
  • для транспортерів і рольгангів.

За конструкцією ролики Interroll можуть відрізнятись матеріалом туб:

- Сталева туба. Як матеріал туби, сталь має гарну жорсткість і стійкість до деформації. Якщо потрібен захист від корозії, то матеріал або оцинкована сталь, або ж нержавіюча. Приводні зірочки і фланці можуть бути приварені до туби.

- Алюмінієва туба. У порівнянні зі сталевою тубою, не така міцна. Однак, її вага становить всього лише 36% від ваги аналогічної сталевої туби. Не схильна до корозії.

- ПВХ туба. Менш міцна ніж туба зі сталі. Переваги ПВХ: низький рівень шуму, висока ударостійкість, невелика вага, корозійна стійкість, легкість в очищенні.