Харків
(050) 926-41-65

Нова серія компресорів від Atlas Copco

Нова серія гвинтових маслозмащувальних компресорів G2-7 від Atlas Copco (Швеція) вже доступна на ринку України


Представляємо Вашій увазі нову лінійку компресорного устаткування Atlas Copco - G2-7.
Це пряма заміна серії GX, яка морально застаріла і більше не доступна для замовлення.
Компресори Atlas Copco G2-7 - це висока продуктивність (FAD) при низькому енергоспоживанні (SER), а також низька загальна вартість володіння в порівнянні з конкурентами і поршневими компресорами.

Новий Atlas Copco G2-7 укомплектований двигуном з підвищеним ККД, новим ультрасучасним гвинтовим елементом і контролером Elektronikon® Base, що робить його надійним, надзвичайно ефективним і простим у використанні. Також, володіючи низьким рівнем шуму, Atlas Copco G2-7 можна встановлювати в безпосередній близькості від споживача стисненого повітря, без шумозаглушення або окремої компресорної.

Серія Atlas Copco G2-7 забезпечує цілодобову надійну подачу повітря найвищої якості навіть у важких умовах при температурі навколишнього середовища до 46 °C. Для оптимальної роботи в умовах низького навантаження додатковий підігрівач забезпечує підтримання температури масла значно вище межі конденсації.

Atlas Copco G2-7 випускається у версіях з робочим тиском 8 і 10 бар, щоб задовольнити різні потреби користувачів. Клієнти також можуть вибирати між підлоговими моделями і моделями, що встановлюються на ресивер. Крім того, доступні версії з повністю вбудованим осушувачем для генерації сухого якісного повітря, що захищає розташоване нижче по потоку обладнання, а також кінцеву продукцію.

Компресорне устаткування Atlas Copco - G2-7.