Повітряний фільтр P772578 - Donaldson

| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, первинний, радіальне ущільнення |
| Зовнішній діаметр | 105,5 мм (4,15 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 60,1 мм (2,37 дюйми) |
| Довжина | 290,5 мм (11,44 дюйми) |
| Вид конструкції | Радіальне ущільнення |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P772578 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
