Повітряний фільтр P635447 - Donaldson

Код товару: Виробник:
Ш00038326 Donaldson
Уточніть ціну і наявність у менеджера
| Стандарт | ISO 5011 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Повітряний фільтр, запобіжний, радіальне ущільнення |
| Зовнішній діаметр | 184,1 мм (7,25 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 146,5 мм (5,77 дюйми) |
| Довжина | 332,9 мм (13,11 дюйми) |
| Вид конструкції | Радіальне ущільнення |
| Тип товару | Повітряний фільтр |
| Найменування | P635447 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
