Масляний фільтр P559000 - Donaldson

| Стандарт | ISO 4548-12 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Масляний фільтр, нагвинчуваний, повнопотоковий |
| Зовнішній діаметр | 118 мм (4,65 дюйми) |
| Довжина | 297 мм (11,69 дюйми) |
| ЗД прокладки | 119 мм (4,69 дюйми) |
| ВД прокладки | 102 мм (4,02 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Synteq |
| Тип товару | Масляний фільтр |
| Різьблення | M95 x 2,5 |
| Найменування | P559000 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
