Масляний фільтр P550812 - Donaldson

| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Масляний фільтр, картріджний |
| Зовнішній діаметр | 113 мм (4,45 дюйми) |
| Внутрішній діаметр (мм) | 59 мм (2,32 дюйми) |
| Довжина | 220 мм (8,66 дюйми) |
| Вид конструкції | Картридж |
| Тип товару | Масляний фільтр |
| Найменування | P550812 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
