Масляний фільтр P550162 - Donaldson

| Стандарт | ISO 16889 |
| Виробник | Donaldson |
| Вид фільтра | Масляний фільтр, нагвинчуваний, повнопотоковий |
| Зовнішній діаметр | 81 мм (3,19 дюйми) |
| Довжина | 86 мм (3,39 дюйми) |
| ЗД прокладки | 64 мм (2,52 дюйми) |
| ВД прокладки | 54 мм (2,13 дюйми) |
| Вид конструкції | Нагвинчуваний |
| Тип наповнювача | Целюлоза |
| Клапан для захисту від зворотного зливу | Так |
| Обвідний клапан | Так |
| Тип товару | Масляний фільтр |
| Різьблення | M20 x 1,5 |
| Найменування | P550162 |
* - Технічні характеристики і інша інформація надаються виключно для довідки. Ми надаємо ці дані і вважаємо, що наведені відомості є достовірними, однак гарантії точності або повноти подібної інформації надані бути не можуть
- Креслення і зображення можуть не нести всі конструктивні особливості виробу.
