Харків
(050) 402-50-56

Торгова марка URB GROUP

MGM

Magyar Gördülőcsapágy Művek прямий переклад – Угорські підшипники кочення. Був національним заводом з виробництва та ремонту конічних підшипників з 1950 року. Починаючи з 2007 року MGM Co. Ltd э частиною URB Group та значно розширила свої можливості та асортимент

MGM Co. Ltd виробляє і поширює під маркою MGM широкий спектр підшипників: радіальні шарикопідшипники, конічні, циліндричні роликові підшипники, сферичні роликові підшипники, упорні шарикопідшипники, упорні циліндричні роликові підшипники, добре відомі своєю точністю і надійністю. Всі підшипники виготовляються відповідно до стандартів Міжнародної організації стандартизації (ISO) і стандартів DIN.

Сьогодні MGM Co. Ltd має можливість розміщувати виробництво підшипників на потужностях копанії URB Group, що значно збільшує виробничу потужність. Використовуючи ноу-хау, накопичений досвідом, широкі і глибокі знання продукту, завод в змозі розробляти і поставляти спеціальні підшипники для задоволення конкретних індивідуальних потреб клієнта. Наразі MGM Co. Ltd активно розвиває свої закордонні ринки, і в даний час 80% виробленої продукції складають продажі по всій Європі, Америці, Азії та Африці.

MGM

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором MGM.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції MGM зі складу та під замовлення: