Харків
(050) 402-50-56

Компанія ROWE

Компанія ROWE

Компанія Rowe Mineralolwerk GMBH – це постійно зростаюче підприємство в галузі виробництва мастильних матеріалів з головним офісом в м. Вормс (Німеччина).

Заснована в 1995 році в Флёрсхайм-Дальсхайме в регіоні Рейнгессен єдиним засновником і керівником, дипломованим інженером Міхаелем Цеє, компанія пережила підйом, і тому у 2000 році змінила своє місце розташування на Бубенхайм в землі Рейнланд-Пфальц. Через зростаючі вимоги і необхідність в нових виробничих потужностях 9 грудня 2013 року було відкрито новий головний офіс в м. Вормс. У 2016 році дочка засновника, доктор наук Олександра Кольманн, вступила в керівництво компанії.

Висока якість продукції, короткі терміни поставки і привабливі ціни перетворили сертифіковану відповідно до DIN EN ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 і ISO 14001:2015 компанію в визнаного партнера, в тому числі і для великих замовників на території країни і за її межами. Південна і Східна Європа, Близький Схід, Азія і Південна Америка є основними ринками експорту.

З лютого 2018 року компанія отримала сертифікат системи управління енергією відповідно до ISO 50001:2011, що підкреслює послідовність дій і подальший внесок у збереження навколишнього середовища. Особливо виділяються заходи проти зміни клімату, на підставі яких компанія «ROWE» прийняла рішення, починаючи з 2017 року, мати нульові викиди в атмосферу і компенсувати всі викиди. Крім того, компанія «ROWE» розробляє всілякі мастильні матеріали на природній основі, в яких міститься велика частка базових компонентів оливи природного походження.

Сертифікат ROWE

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором ROWE.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції ROWE зі складу та під замовлення:

Оливи і мастильні матеріали