Харків
(057) 714-09-09

Компанія Reveyron

Компанія Reveyron

Заснована в 1926 році компанія Reveyron (Франція), знаючи секрети виробництва в області ткацьких промисловостей, перекваліфікувалася у виробництво конвеєрних стрічок, а потім освоїла виготовлення поворотних конвеєрів.

Reveyron обслуговує різні галузі промисловості, такі як: продукти харчування, OEM, хімія, фармацевтика, автомобільна промисловість, металургія, виробництво пластмаси, переробка, виробництво текстилю, обгортки та упаковки, пральні, виробництво меблів, папір, косметика, друк, логістика, будівництво і будівельні матеріали.

Reveyron має сучасні і гнучкі виробничі потужності, які виробляють легкі поліуретанові (PU) конвеєрні стрічки. Крім того, Reveyron має виробничі потужності стрічок з ПУ та ПВХ. Є багато машин для виробництва конвеєрних стрічок з гофробортами і перегородками, різними направляючими за запитом і ескізу. Перегородки прямі і похилі з ПВХ і ПУ висотою від 20 до 100 мм, гофроборти від 20 до 100 мм, а так само різні типи направляючих, і інші типи профілів і аксесуарів.

Конвеєрні стрічки Reveyron

Для виготовлення своїх конвеєрних стрічок, Reveyron використовує високо технологічні компоненти. Стрічки посилені одним, або декількома шарами поліефірних тканин, які покриті термопластичним поліуретаном (PU) або ПВХ (PVC) або селіконом. Ці конвеєрні стрічки спеціально підходять для роботи в харчовій промисловості та інших галузях виробництва.

Reveyron

Компанія ТОВ “ТД ИРБИС” є офіційним дистриб'ютором компанії Reveyron.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Reveyron зі складу та під замовлення: