Харків
(050) 402-50-56

Компанія INTRALOX

Компанія INTRALOX

INTRALOX зі штаб-квартирою в Новому Орлеані, штат Луїзіана, передмістя Харахан, є виробником конвеєрних стрічок. Компанія спеціалізується на модульних пластикових конвеєрних стрічках і супутніх послугах та обладнанні.

J.M. Lapeyre – засновник компанії, винайшов технологію їх виробництва ще в 1973 році і тому INTRALOX має широкий досвід в області проектування і застосування модульних пластикових конвеєрних стрічок. Перелік продукції, яку виробляє компанія INTRALOX, дуже різноманітний. Це широкий вибір стрічок різних конфігурацій, типів і розмірів, виконаних з різних матеріалів: поліпропілен, поліетилен, ацетал та ін.

Стрічки INTRALOX застосовуються в різних галузях промисловості:

  • переробка м'яса і птиці;
  • розфасовка морепродуктів і чіпсів;
  • розлив різноманітних напоїв;
  • виробництво алюмінієвої банки;
  • молочне виробництво.

ТОВ «ТД ИРБИС» поставляє продукцію INTRALOX на Україну з 2007 року.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції INTRALOX зі складу та під замовлення:

Основні типи стрічок INTRALOX

Аксесуари INTRALOX

Пальчикові пластини

Використовуються зі стрічками з перегородками, щоб виключити можливість перекидання продукту і проблеми транспортування. Пальці пластин виступають між перегородками стрічки, забезпечуючи плавний потік продукту.

Ковші

Призначені спеціально для безтарного транспортування на крутих ділянках або в вертикальних підйомниках. Якщо не потрібен нахил назад, ковші можна розміщувати в кожному модульному ряду.