{"id":1,"name":"\u0425\u0430\u0440\u044c\u043a\u043e\u0432","regions":"Kharkivs'ka Oblast', Luhans'ka Oblast', Poltavs'ka Oblast'","phone":"(050) 4-999-555","created_at":"2019-11-15 04:51:02","updated_at":"2024-04-12 11:44:17","address":"-","email":"","meta_title":"","is_default":1}
Харків
+38 (050) 4-999-555

Харківський підшипниковий завод

Харківський підшипниковий завод

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – це 70 років успішного виробництва підшипників для сільського господарства і промислових підприємств, для залізних доріг і автомобілів.

ХАРП випускає більше 500 типів підшипників з внутрішнім діаметром від 16 до 260 мм під торговими марками HARP, HARP AGRO, HARP AUTO, ступичні вузли HARP AGRO UNIT, корпусні підшипникові вузли, виробляє гарячоштамповані і холоднокатані напівфабрикати і компоненти. Технологічні лінії і обладнання заводу дозволяють випускати до 30 млн підшипників щорічно.

В аграрному секторі ХАРП освоює нові лінійки інноваційних продуктів для застосування в грунтообробній, посівній і збиральній сільгосптехніці як вітчизняних, так і провідних світових виробників.

У промисловому виробництві підшипник – важливий компонент, який безпосередньо впливає на стабільність і якість роботи обладнання. Тому, основне завдання виробника – випускати надійні продукти і рішення, які в рази покращують технічні і експлуатаційні характеристики техніки. Це обличчя компанії та основа високої довіри клієнтів.

Так, наприклад, коли ХАРП випустив лінійку закритих підшипників для аграрного сектора HARP AGRО, з унікальною багатокрайковою системою ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD (що забезпечує найвищий захист), це дозволило виробникам сільгосптехніки вирішити проблему поломок і простою техніки, яка працює в надважких умовах.

У залізничній галузі випускаються нові покоління закритих залізничних підшипникових вузлів касетного типу як для країн СНД («простір колії 1520») так і для європейського ринку («простір колії 1435»). Ресурс залізничних підшипників 8 років, 800 тисяч км пробігу.

Виробничий і конструкторський досвід.
ХАРП – це не тільки виробник, а й розробник інноваційної продукції для клієнта. Маючи в своєму розпорядженні власний інженерний центр (Українське конструкторське технологічне бюро підшипникової промисловості) з високопрофесійною командою, підприємство розробляє унікальні підшипникові рішення під конкретні потреби замовника. Крім цього, ХАРП має власний Іспитовий центр, де підшипники проходять дослідження на якість, міцність, точність та інші показники, перш ніж відправитися на відвантаження клієнту.

З увагою до кожного замовника.
Підшипники HARP доступні за ціною і надійні, а головне – вигідні замовнику, адже з підшипниками HARP покупці підвищують конкурентоспроможність своїх продуктів, покращують їх якість і уникають непотрібних витрат на ремонт, обслуговування своєї техніки.

Продукти HARP відомі по всьому світу – підшипники і підшипникові вузли успішно експортуються в країни Європи і Азії, Північної Америки і Близького Сходу. Завдяки випуску надійної, сучасної, відповідної світовим стандартам якості підшипникової продукції, ХАРП забезпечує високий технічний рівень вітчизняних галузей сільськогосподарського, залізничного і транспортного машинобудування.

Вся продукція HARP сертифікована. Підприємство зберігає екологічність виробництва і підтримує соціальну відповідальність, формуючи високу корпоративну культуру.

HARP - перевірені рішення для Вас!

Записатися на вебінар, тех.консультацію і/або екскурсію на завод ХАРП

Проморолик компанії

Сертифікат ХАРП

ТОВ «ТД ИРБИС» є офіційним дилером ПрАТ "Харківський підшипниковий завод".

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції ХАРП зі складу та під замовлення:

Підшипникова продукція