Харків
(050) 402-50-56

Компанія FST

Компанія Freudenberg Sealing Technologies

Компанія Freudenberg Sealing Technologies є всесвітньо відомим розробником технологій ущільнення і віброізоляції.

Складні умови при експлуатації сільськогосподарських і будівельних машин, екстремальні навантаження в металургійному виробництві та гірничорудній промисловості, а також жорсткі вимоги безпеки в медичній техніці та енергетиці висувають високі вимоги до сучасних технологій ущільнення і віброізоляції.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує своїм клієнтам ущільнення і техніку контролю рівня вібрації найвищої якості, що відповідають найвищим вимогам, виробництва компанії Freudenberg Sealing Technologies (Німеччина). Компанія протягом багатьох десятиліть активно працює в усіх галузях промисловості і пропонує найширшу гаму ущільнень і віброізоляції, а також інноваційні технології і рішення, що встановлюють нові стандарти.

Freudenberg Sealing Technologies має власне виробництво і унікальний багаторічний досвід у створенні нових матеріалів для своєї продукції, що є надійним фундаментом для виробництва сучасних високоякісних ущільнень і віброізоляції. До складу компанії Freudenberg Sealing Technologies увійшли наступні всесвітньо відомі бренди: Simmerring, Merkel, ISC O-ring, Lederer, Integral Accumulator.

FST

ТОВ «ТД ИРБИС» є дистриб'ютором компанії Freudenberg Sealing Technologies.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Freudenberg Sealing Technologies зі складу та під замовлення: