Харків
(050) 402-50-56

Компанія Fersa

Компанія Fersa

Компанія A&S Fersa Bearings була утворена в м. Сарагоса (Іспанія) в результаті злиття двох приватних компаній в 1968 році. В даний час A&S Fersa Bearings випускає широкий асортимент підшипників: конічні роликові підшипники метричної, дюймової та спеціальної серій, кулькові підшипники, циліндричні роликові підшипники, кулькові радіально-упорні дворядні підшипники, вижимні підшипники і комплекти ступичних підшипників. Всі вироблені підшипники сертифіковані відповідно до стандарту ISO 9001. Експортні операції складають 80% всього обороту компанії, торгові партнери A&S Fersa Bearings розташовані в 60 країнах всіх континентів.

A&S Fersa Bearings є володарем цілого ряду нагород і сертифікатів: Business Excellence Award (в 1998 і 2004 роках), Industrial Merit Award (у 2004 році), Export Award and Business Excellence (в 2005 році).

Продукція компанії широко використовується в багатьох галузях промисловості. Особливо міцні позиції компанія займає в автомобільному секторі, здійснюючи поставки на автоскладальні конвеєри і на ринок запчастин.

Сертифікат Fersa

ТОВ «ТД ИРБИС» є авторизованим дистриб'ютором компанії A&S Fersa.

ТОВ «ТД ИРБИС» пропонує весь перелік продукції Fersa зі складу та під замовлення:

Підшипникова продукція